Tedenski

urnik vadb

Danes je torek, 07. december, 01:30.
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
06:00
TOP Camp
Top dvorana
06:00 - 07:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
Top vadba
Top dvorana
06:00 - 07:00
Top fitnes
Prosta mesta 10/10
07:00
08:00
TOP Camp
Top dvorana
08:00 - 09:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
09:00
TOP SENIOR
Top dvorana
09:00 - 10:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
Badminton
Velika dvorana (6 igrišč)
09:30 - 10:30
Trim As
Prosta mesta 5/6
10:00
TOP SENIOR
Top dvorana
10:00 - 11:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
TOP SENIOR
Top dvorana
10:00 - 11:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
TOP MAMI
Top dvorana
10:00 - 11:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
11:00
12:00
13:00
PLESNE URICE ZA OTROKE (1.-3. RAZRED)
Plesna dvorana
13:15 - 14:00
Trim As
Prosta mesta 10/10
14:00
PLESNE URICE ZA PREDŠOLSKE OTROKE (STAREJŠI 5-6 LET)
Plesna dvorana
14:15 - 15:00
Trim As
Prosta mesta 10/10
OSNOVNA MOTORIKA 6-9 LET
Velika dvorana
14:00 - 15:00
Trim As
Prosta mesta 10/10
15:00
PLESNE URICE ZA PREDŠOLSKE OTROKE (MLAJŠI 4-5 LET)
Plesna dvorana
15:00 - 15:45
Trim As
Prosta mesta 10/10
OSNOVNA MOTORIKA 3-6 LET
Velika dvorana
15:00 - 15:45
Trim As
Prosta mesta 10/10
16:00
PLES OB DROGU
Plesna dvorana
16:30 - 17:30
Trim As
Prosta mesta 10/10
17:00
OSNOVNA MOTORIKA 1,5 – 3 LETA (S STARŠI)
Plesna dvorana
17:00 - 18:00
Trim As
Prosta mesta 10/10

pilates
Plesna dvorana
17:45 - 18:45
Trim As
Prosta mesta 10/10

Top vadba
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
NAMIZNI TENIS
Plesna dvorana
17:30 - 18:30
Trim As
Prosta mesta 4/4

Top vadba
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
HIP-HOP (4.-9.RAZRED)
Plesna dvorana
17:30 - 18:45
Trim As
Prosta mesta 10/10
PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - ZAČETNA
Plesna dvorana
17:00 - 18:15
Trim As
Prosta mesta 10/10

PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - 1. IN 2.STOPNJA
Plesna dvorana
18:15 - 19:30
Trim As
Prosta mesta 10/10
18:00
pilates
Plesna dvorana
18:00 - 19:00
Trim As
Prosta mesta 10/10

TOP HRBTENICA
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
TOP HRBTENICA
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
19:00
pilates
Plesna dvorana
19:00 - 20:00
Trim AS
Prosta mesta 10/10

TOP Camp
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10

Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
19:30 - 20:30
Trim As
Prosta mesta 3/3
Top vadba
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10

Zumba
Plesna dvorana
19:00 - 20:00
Trim As
Prosta mesta 10/10
TOP Camp
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
Prosta mesta 9/10

Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
19:30 - 20:30
Trim As
Prosto mesto 1/3

Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
20:30 - 21:30
Trim As
Prosta mesta 3/3
Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
19:00 - 20:00
Trim As
Prosta mesta 2/3

Top vadba
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10

Zumba
Plesna dvorana
19:00 - 20:00
Trim As
Prosta mesta 10/10
pilates
Plesna dvorana
19:00 - 20:00
Trim As
Prosta mesta 10/10
20:00
PLES ZA MLADE DAME
Plesna dvorana
20:00 - 21:00
Trim As
Prosta mesta 10/10
21:00

Ponedeljek

Torek

Sreda

Četrtek

Petek

Sobota

  • PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - ZAČETNA Plesna dvorana · Trim AsProsta mesta 10/10
    17:00 - 18:15
  • PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - 1. IN 2.STOPNJA Plesna dvorana · Trim AsProsta mesta 10/10
    18:15 - 19:30

Nedelja

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
09:00
Badminton
Velika dvorana (6 igrišč)
09:30 - 10:30
Trim As
Prosta mesta 5/6
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
19:30 - 20:30
Trim As
Prosta mesta 3/3
Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
19:30 - 20:30
Trim As
Prosto mesto 1/3

Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
20:30 - 21:30
Trim As
Prosta mesta 3/3
Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
19:00 - 20:00
Trim As
Prosta mesta 2/3
20:00
21:00

Ponedeljek

Sreda

Četrtek

Nedelja

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
17:00
HIP-HOP (4.-9.RAZRED)
Plesna dvorana
17:30 - 18:45
Trim As
Prosta mesta 10/10
18:00

Petek

  • HIP-HOP (4.-9.RAZRED) Plesna dvorana · Trim AsProsta mesta 10/10
    17:30 - 18:45
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
17:00
NAMIZNI TENIS
Plesna dvorana
17:30 - 18:30
Trim As
Prosta mesta 4/4
18:00

Četrtek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
17:00
OSNOVNA MOTORIKA 1,5 – 3 LETA (S STARŠI)
Plesna dvorana
17:00 - 18:00
Trim As
Prosta mesta 10/10

Torek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
15:00
OSNOVNA MOTORIKA 3-6 LET
Velika dvorana
15:00 - 15:45
Trim As
Prosta mesta 10/10

Sreda

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
14:00
OSNOVNA MOTORIKA 6-9 LET
Velika dvorana
14:00 - 15:00
Trim As
Prosta mesta 10/10

Sreda

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
17:00
pilates
Plesna dvorana
17:45 - 18:45
Trim As
Prosta mesta 10/10
18:00
pilates
Plesna dvorana
18:00 - 19:00
Trim As
Prosta mesta 10/10
19:00
pilates
Plesna dvorana
19:00 - 20:00
Trim AS
Prosta mesta 10/10
pilates
Plesna dvorana
19:00 - 20:00
Trim As
Prosta mesta 10/10

Ponedeljek

Torek

Petek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
16:00
PLES OB DROGU
Plesna dvorana
16:30 - 17:30
Trim As
Prosta mesta 10/10
17:00

Ponedeljek

  • PLES OB DROGU Plesna dvorana · Trim AsProsta mesta 10/10
    16:30 - 17:30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
20:00
PLES ZA MLADE DAME
Plesna dvorana
20:00 - 21:00
Trim As
Prosta mesta 10/10

Četrtek

  • PLES ZA MLADE DAME Plesna dvorana · Trim AsProsta mesta 10/10
    20:00 - 21:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
13:00
PLESNE URICE ZA OTROKE (1.-3. RAZRED)
Plesna dvorana
13:15 - 14:00
Trim As
Prosta mesta 10/10

Ponedeljek

  • PLESNE URICE ZA OTROKE (1.-3. RAZRED) Plesna dvorana · Trim AsProsta mesta 10/10
    13:15 - 14:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
15:00
PLESNE URICE ZA PREDŠOLSKE OTROKE (MLAJŠI 4-5 LET)
Plesna dvorana
15:00 - 15:45
Trim As
Prosta mesta 10/10

Ponedeljek

  • PLESNE URICE ZA PREDŠOLSKE OTROKE (MLAJŠI 4-5 LET) Plesna dvorana · Trim AsProsta mesta 10/10
    15:00 - 15:45
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
14:00
PLESNE URICE ZA PREDŠOLSKE OTROKE (STAREJŠI 5-6 LET)
Plesna dvorana
14:15 - 15:00
Trim As
Prosta mesta 10/10

Ponedeljek

  • PLESNE URICE ZA PREDŠOLSKE OTROKE (STAREJŠI 5-6 LET) Plesna dvorana · Trim AsProsta mesta 10/10
    14:15 - 15:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18:00
PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - 1. IN 2.STOPNJA
Plesna dvorana
18:15 - 19:30
Trim As
Prosta mesta 10/10
19:00

Sobota

  • PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - 1. IN 2.STOPNJA Plesna dvorana · Trim AsProsta mesta 10/10
    18:15 - 19:30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
17:00
PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - ZAČETNA
Plesna dvorana
17:00 - 18:15
Trim As
Prosta mesta 10/10
18:00

Sobota

  • PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - ZAČETNA Plesna dvorana · Trim AsProsta mesta 10/10
    17:00 - 18:15
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
06:00
TOP Camp
Top dvorana
06:00 - 07:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
07:00
08:00
TOP Camp
Top dvorana
08:00 - 09:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
TOP Camp
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
TOP Camp
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
Prosta mesta 9/10

Ponedeljek

Sreda

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18:00
TOP HRBTENICA
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
TOP HRBTENICA
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10

Ponedeljek

Sreda

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
10:00
TOP MAMI
Top dvorana
10:00 - 11:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10

Petek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
09:00
TOP SENIOR
Top dvorana
09:00 - 10:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
10:00
TOP SENIOR
Top dvorana
10:00 - 11:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
TOP SENIOR
Top dvorana
10:00 - 11:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10

Ponedeljek

Sreda

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
06:00
Top vadba
Top dvorana
06:00 - 07:00
Top fitnes
Prosta mesta 10/10
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Top vadba
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
Top vadba
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
19:00
Top vadba
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
Top vadba
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10

Torek

Četrtek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
19:00
Zumba
Plesna dvorana
19:00 - 20:00
Trim As
Prosta mesta 10/10
Zumba
Plesna dvorana
19:00 - 20:00
Trim As
Prosta mesta 10/10

Torek

Četrtek

No vadbe available!

Prijava na e-novice