Tedenski

urnik vadb

Danes je nedelja, 26. september, 02:28.
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
06:00
TOP Camp
Top dvorana
06:00 - 07:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
08:00
TOP Camp
Top dvorana
08:00 - 09:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
10:00
TOP SENIOR
Top dvorana
10:00 - 11:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
TOP SENIOR
Top dvorana
10:00 - 11:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
17:00
Kineziološka vadba
Top dvorana
17:00 - 18:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10

pilates
Plesna dvorana
17:45 - 18:45
Trim As
Prosta mesta 10/10

Top vadba
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
Kineziološka vadba
Top dvorana
17:00 - 18:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
18:00
pilates
Plesna dvorana
18:00 - 19:00
Trim As
Prosta mesta 10/10

TOP HRBTENICA
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
Prosta mesta 9/10
TOP HRBTENICA
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
Top vadba
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
19:00
TOP Camp
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10

Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
19:30 - 20:30
Trim As
Prosta mesta 0/3
Top vadba
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10

Zumba
Plesna dvorana
19:00 - 20:00
Trim As
Prosta mesta 10/10
TOP Camp
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
Top vadba
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
20:00

Ponedeljek

Torek

Sreda

Četrtek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
19:00
Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
19:30 - 20:30
Trim As
Prosta mesta 0/3
20:00

Ponedeljek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
17:00
Kineziološka vadba
Top dvorana
17:00 - 18:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
Kineziološka vadba
Top dvorana
17:00 - 18:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10

Torek

Četrtek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
17:00
pilates
Plesna dvorana
17:45 - 18:45
Trim As
Prosta mesta 10/10
18:00
pilates
Plesna dvorana
18:00 - 19:00
Trim As
Prosta mesta 10/10

Ponedeljek

Torek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
06:00
TOP Camp
Top dvorana
06:00 - 07:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
08:00
TOP Camp
Top dvorana
08:00 - 09:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
19:00
TOP Camp
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
TOP Camp
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10

Ponedeljek

Sreda

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18:00
TOP HRBTENICA
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
Prosta mesta 9/10
TOP HRBTENICA
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10

Ponedeljek

Sreda

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
10:00
TOP SENIOR
Top dvorana
10:00 - 11:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
TOP SENIOR
Top dvorana
10:00 - 11:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10

Ponedeljek

Sreda

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18:00
Top vadba
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
Top vadba
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
19:00
Top vadba
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10
Top vadba
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
Prosta mesta 10/10

Torek

Četrtek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
19:00
Zumba
Plesna dvorana
19:00 - 20:00
Trim As
Prosta mesta 10/10

Torek

No vadbe available!

Prijava na e-novice