Tedenski

Urnik vodenih vadb

Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
06:00
TOP Camp
Top dvorana
06:00 - 07:00
Top Fitnes
08:00
TOP Camp
Top dvorana
08:00 - 09:00
Top Fitnes
09:00
Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
09:30 - 10:30
Trim As

NAMIZNI TENIS
Plesna dvorana (4 mize)
09:30 - 10:30
Trim As
Top Senior - Moški
Top dvorana
09:00 - 10:00
Top Fitnes
10:00
TOP SENIOR
Top dvorana
10:00 - 11:00
Top Fitnes
TOP SENIOR
Top dvorana
10:00 - 11:00
Top Fitnes
13:00
PLESNE URICE ZA OTROKE (2.-4. RAZRED)
Plesna dvorana
13:15 - 14:00
Trim As
14:00
PLESNE URICE 1.R, PREDŠOLSKI OTROCI (STAREJŠI 5-6 LET)
Plesna dvorana
14:15 - 15:00
Trim As
15:00
PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - ZAČETNA
Plesna dvorana
15:45 - 17:00
Trim As
PLESNE URICE ZA PREDŠOLSKE OTROKE (MLAJŠI 4-5 LET)
Plesna dvorana
15:00 - 15:45
Trim As
OSNOVNA MOTORIKA 3-6 LET
Velika dvorana
15:00 - 15:45
Trim As
16:00
PLES OB DROGU OŠ
Plesna dvorana
16:00 - 17:00
Trim As
17:00
NAMIZNI TENIS
Plesna dvorana (4 mize)
17:30 - 18:30
Trim As

Top vadba
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes

HIP-HOP (5.-9.RAZRED)
Plesna dvorana
18:30 - 20:00
Trim As

Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
19:00 - 20:00
Trim As

Top vadba
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
NAMIZNI TENIS
Plesna dvorana (4 mize)
17:30 - 18:30
Trim As
PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - 1. STOPNJA
Plesna dvorana
17:00 - 18:15
Trim As

PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - 2. STOPNJA
Plesna dvorana
18:15 - 19:30
Trim As

PLESNI VEČERI - 1.in 3.soboto v mesecu
Plesna dvorana
19:30 - 21:00
Trim As
PLES OB DROGU OŠ
Plesna dvorana
17:00 - 18:00
Trim As
OSNOVNA MOTORIKA 1,5 – 3 LETA (S STARŠI)
Plesna dvorana
17:00 - 17:45
Trim As

PILATES
Plesna dvorana
17:45 - 18:45
Trim As

Top vadba
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
18:00
PILATES
Plesna dvorana
18:00 - 19:00
Trim As

TOP HRBTENICA
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
TOP HRBTENICA
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes

Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
18:30 - 19:30
Trim As

TOP Camp
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes

Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
19:30 - 20:30
Trim As

Kineziološka vadba
Top dvorana
20:00 - 21:00
Top Fitnes

Ples ob drogu - Odrasli
Plesna dvorana
20:15 - 21:15
Trim As
19:00
PILATES
Plesna dvorana
19:00 - 20:00
Trim As
PILATES
Plesna dvorana
19:00 - 20:00
Trim AS

TOP Camp
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes

Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
19:30 - 20:30
Trim As

Kineziološka vadba
Top dvorana
20:00 - 21:00
Top Fitnes

NAMIZNI TENIS
Plesna dvorana (4 mize)
20:00 - 21:00
Trim As
Top vadba
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes

Zumba
Plesna dvorana
19:00 - 20:00
Trim As
20:00
PLES ZA MLADE DAME
Plesna dvorana
20:00 - 21:00
Trim As
Funkcionalna vadba za moške in ženske
Velika dvorana
20:00 - 21:00
Trim As
21:00

Četrtek

  • NAMIZNI TENIS Plesna dvorana (4 mize) · Trim As
    17:30 - 18:30
  • Top vadba Top dvorana · Top Fitnes
    18:00 - 19:00
  • HIP-HOP (5.-9.RAZRED) Plesna dvorana · Trim As
    18:30 - 20:00
  • Badminton Velika dvorana (3 igrišča) · Trim As
    19:00 - 20:00
  • Top vadba Top dvorana · Top Fitnes
    19:00 - 20:00
  • PLES ZA MLADE DAME Plesna dvorana · Trim As
    20:00 - 21:00

Petek

  • NAMIZNI TENIS Plesna dvorana (4 mize) · Trim As
    17:30 - 18:30
  • PILATES Plesna dvorana · Trim As
    19:00 - 20:00

Sobota

  • PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - ZAČETNA Plesna dvorana · Trim As
    15:45 - 17:00
  • PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - 1. STOPNJA Plesna dvorana · Trim As
    17:00 - 18:15
  • PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - 2. STOPNJA Plesna dvorana · Trim As
    18:15 - 19:30
  • PLESNI VEČERI - 1.in 3.soboto v mesecu Plesna dvorana · Trim As
    19:30 - 21:00

Nedelja

  • Badminton Velika dvorana (3 igrišča) · Trim As
    09:30 - 10:30
  • NAMIZNI TENIS Plesna dvorana (4 mize) · Trim As
    09:30 - 10:30

Ponedeljek

  • TOP Camp Top dvorana · Top Fitnes
    06:00 - 07:00
  • TOP SENIOR Top dvorana · Top Fitnes
    10:00 - 11:00
  • PLESNE URICE ZA OTROKE (2.-4. RAZRED) Plesna dvorana · Trim As
    13:15 - 14:00
  • PLESNE URICE 1.R, PREDŠOLSKI OTROCI (STAREJŠI 5-6 LET) Plesna dvorana · Trim As
    14:15 - 15:00
  • PLESNE URICE ZA PREDŠOLSKE OTROKE (MLAJŠI 4-5 LET) Plesna dvorana · Trim As
    15:00 - 15:45
  • PLES OB DROGU OŠ Plesna dvorana · Trim As
    16:00 - 17:00
  • PLES OB DROGU OŠ Plesna dvorana · Trim As
    17:00 - 18:00
  • PILATES Plesna dvorana · Trim As
    18:00 - 19:00
  • TOP HRBTENICA Top dvorana · Top Fitnes
    18:00 - 19:00
  • PILATES Plesna dvorana · Trim AS
    19:00 - 20:00
  • TOP Camp Top dvorana · Top Fitnes
    19:00 - 20:00
  • Badminton Velika dvorana (3 igrišča) · Trim As
    19:30 - 20:30
  • Kineziološka vadba Top dvorana · Top Fitnes
    20:00 - 21:00
  • NAMIZNI TENIS Plesna dvorana (4 mize) · Trim As
    20:00 - 21:00

Torek

  • OSNOVNA MOTORIKA 1,5 – 3 LETA (S STARŠI) Plesna dvorana · Trim As
    17:00 - 17:45
  • PILATES Plesna dvorana · Trim As
    17:45 - 18:45
  • Top vadba Top dvorana · Top Fitnes
    18:00 - 19:00
  • Top vadba Top dvorana · Top Fitnes
    19:00 - 20:00
  • Zumba Plesna dvorana · Trim As
    19:00 - 20:00
  • Funkcionalna vadba za moške in ženske Velika dvorana · Trim As
    20:00 - 21:00

Sreda

  • TOP Camp Top dvorana · Top Fitnes
    08:00 - 09:00
  • Top Senior - Moški Top dvorana · Top Fitnes
    09:00 - 10:00
  • TOP SENIOR Top dvorana · Top Fitnes
    10:00 - 11:00
  • OSNOVNA MOTORIKA 3-6 LET Velika dvorana · Trim As
    15:00 - 15:45
  • TOP HRBTENICA Top dvorana · Top Fitnes
    18:00 - 19:00
  • Badminton Velika dvorana (3 igrišča) · Trim As
    18:30 - 19:30
  • TOP Camp Top dvorana · Top Fitnes
    19:00 - 20:00
  • Badminton Velika dvorana (3 igrišča) · Trim As
    19:30 - 20:30
  • Kineziološka vadba Top dvorana · Top Fitnes
    20:00 - 21:00
  • Ples ob drogu - Odrasli Plesna dvorana · Trim As
    20:15 - 21:15
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
09:00
Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
09:30 - 10:30
Trim As
10:00
18:00
Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
18:30 - 19:30
Trim As

Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
19:30 - 20:30
Trim As
19:00
Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
19:00 - 20:00
Trim As
Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
19:30 - 20:30
Trim As
20:00

Četrtek

  • Badminton Velika dvorana (3 igrišča) · Trim As
    19:00 - 20:00

Nedelja

  • Badminton Velika dvorana (3 igrišča) · Trim As
    09:30 - 10:30

Ponedeljek

  • Badminton Velika dvorana (3 igrišča) · Trim As
    19:30 - 20:30

Sreda

  • Badminton Velika dvorana (3 igrišča) · Trim As
    18:30 - 19:30
  • Badminton Velika dvorana (3 igrišča) · Trim As
    19:30 - 20:30
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
20:00
Funkcionalna vadba za moške in ženske
Velika dvorana
20:00 - 21:00
Trim As

Torek

  • Funkcionalna vadba za moške in ženske Velika dvorana · Trim As
    20:00 - 21:00
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
18:00
HIP-HOP (5.-9.RAZRED)
Plesna dvorana
18:30 - 20:00
Trim As
19:00

Četrtek

  • HIP-HOP (5.-9.RAZRED) Plesna dvorana · Trim As
    18:30 - 20:00
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
20:00
Kineziološka vadba
Top dvorana
20:00 - 21:00
Top Fitnes
Kineziološka vadba
Top dvorana
20:00 - 21:00
Top Fitnes

Ponedeljek

  • Kineziološka vadba Top dvorana · Top Fitnes
    20:00 - 21:00

Sreda

  • Kineziološka vadba Top dvorana · Top Fitnes
    20:00 - 21:00
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
09:00
NAMIZNI TENIS
Plesna dvorana (4 mize)
09:30 - 10:30
Trim As
10:00
17:00
NAMIZNI TENIS
Plesna dvorana (4 mize)
17:30 - 18:30
Trim As
NAMIZNI TENIS
Plesna dvorana (4 mize)
17:30 - 18:30
Trim As
18:00
20:00
NAMIZNI TENIS
Plesna dvorana (4 mize)
20:00 - 21:00
Trim As

Četrtek

  • NAMIZNI TENIS Plesna dvorana (4 mize) · Trim As
    17:30 - 18:30

Petek

  • NAMIZNI TENIS Plesna dvorana (4 mize) · Trim As
    17:30 - 18:30

Nedelja

  • NAMIZNI TENIS Plesna dvorana (4 mize) · Trim As
    09:30 - 10:30

Ponedeljek

  • NAMIZNI TENIS Plesna dvorana (4 mize) · Trim As
    20:00 - 21:00
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
17:00
OSNOVNA MOTORIKA 1,5 – 3 LETA (S STARŠI)
Plesna dvorana
17:00 - 17:45
Trim As

Torek

  • OSNOVNA MOTORIKA 1,5 – 3 LETA (S STARŠI) Plesna dvorana · Trim As
    17:00 - 17:45
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
15:00
OSNOVNA MOTORIKA 3-6 LET
Velika dvorana
15:00 - 15:45
Trim As

Sreda

  • OSNOVNA MOTORIKA 3-6 LET Velika dvorana · Trim As
    15:00 - 15:45
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
17:00
PILATES
Plesna dvorana
17:45 - 18:45
Trim As
18:00
PILATES
Plesna dvorana
18:00 - 19:00
Trim As
19:00
PILATES
Plesna dvorana
19:00 - 20:00
Trim As
PILATES
Plesna dvorana
19:00 - 20:00
Trim AS

Petek

  • PILATES Plesna dvorana · Trim As
    19:00 - 20:00

Ponedeljek

  • PILATES Plesna dvorana · Trim As
    18:00 - 19:00
  • PILATES Plesna dvorana · Trim AS
    19:00 - 20:00

Torek

  • PILATES Plesna dvorana · Trim As
    17:45 - 18:45
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
20:00
Ples ob drogu - Odrasli
Plesna dvorana
20:15 - 21:15
Trim As
21:00

Sreda

  • Ples ob drogu - Odrasli Plesna dvorana · Trim As
    20:15 - 21:15
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
16:00
PLES OB DROGU OŠ
Plesna dvorana
16:00 - 17:00
Trim As
17:00
PLES OB DROGU OŠ
Plesna dvorana
17:00 - 18:00
Trim As

Ponedeljek

  • PLES OB DROGU OŠ Plesna dvorana · Trim As
    16:00 - 17:00
  • PLES OB DROGU OŠ Plesna dvorana · Trim As
    17:00 - 18:00
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
20:00
PLES ZA MLADE DAME
Plesna dvorana
20:00 - 21:00
Trim As

Četrtek

  • PLES ZA MLADE DAME Plesna dvorana · Trim As
    20:00 - 21:00
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
14:00
PLESNE URICE 1.R, PREDŠOLSKI OTROCI (STAREJŠI 5-6 LET)
Plesna dvorana
14:15 - 15:00
Trim As

Ponedeljek

  • PLESNE URICE 1.R, PREDŠOLSKI OTROCI (STAREJŠI 5-6 LET) Plesna dvorana · Trim As
    14:15 - 15:00
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
13:00
PLESNE URICE ZA OTROKE (2.-4. RAZRED)
Plesna dvorana
13:15 - 14:00
Trim As

Ponedeljek

  • PLESNE URICE ZA OTROKE (2.-4. RAZRED) Plesna dvorana · Trim As
    13:15 - 14:00
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
15:00
PLESNE URICE ZA PREDŠOLSKE OTROKE (MLAJŠI 4-5 LET)
Plesna dvorana
15:00 - 15:45
Trim As

Ponedeljek

  • PLESNE URICE ZA PREDŠOLSKE OTROKE (MLAJŠI 4-5 LET) Plesna dvorana · Trim As
    15:00 - 15:45
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
17:00
PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - 1. STOPNJA
Plesna dvorana
17:00 - 18:15
Trim As
18:00

Sobota

  • PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - 1. STOPNJA Plesna dvorana · Trim As
    17:00 - 18:15
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
18:00
PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - 2. STOPNJA
Plesna dvorana
18:15 - 19:30
Trim As
19:00

Sobota

  • PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - 2. STOPNJA Plesna dvorana · Trim As
    18:15 - 19:30
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
15:00
PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - ZAČETNA
Plesna dvorana
15:45 - 17:00
Trim As
16:00

Sobota

  • PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - ZAČETNA Plesna dvorana · Trim As
    15:45 - 17:00
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
19:00
PLESNI VEČERI - 1.in 3.soboto v mesecu
Plesna dvorana
19:30 - 21:00
Trim As
20:00

Sobota

  • PLESNI VEČERI - 1.in 3.soboto v mesecu Plesna dvorana · Trim As
    19:30 - 21:00
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
06:00
TOP Camp
Top dvorana
06:00 - 07:00
Top Fitnes
08:00
TOP Camp
Top dvorana
08:00 - 09:00
Top Fitnes
19:00
TOP Camp
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
TOP Camp
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes

Ponedeljek

  • TOP Camp Top dvorana · Top Fitnes
    06:00 - 07:00
  • TOP Camp Top dvorana · Top Fitnes
    19:00 - 20:00

Sreda

  • TOP Camp Top dvorana · Top Fitnes
    08:00 - 09:00
  • TOP Camp Top dvorana · Top Fitnes
    19:00 - 20:00
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
18:00
TOP HRBTENICA
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
TOP HRBTENICA
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes

Ponedeljek

  • TOP HRBTENICA Top dvorana · Top Fitnes
    18:00 - 19:00

Sreda

  • TOP HRBTENICA Top dvorana · Top Fitnes
    18:00 - 19:00
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
10:00
TOP SENIOR
Top dvorana
10:00 - 11:00
Top Fitnes
TOP SENIOR
Top dvorana
10:00 - 11:00
Top Fitnes

Ponedeljek

  • TOP SENIOR Top dvorana · Top Fitnes
    10:00 - 11:00

Sreda

  • TOP SENIOR Top dvorana · Top Fitnes
    10:00 - 11:00
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
09:00
Top Senior - Moški
Top dvorana
09:00 - 10:00
Top Fitnes

Sreda

  • Top Senior - Moški Top dvorana · Top Fitnes
    09:00 - 10:00
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
18:00
Top vadba
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
Top vadba
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
19:00
Top vadba
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
Top vadba
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes

Četrtek

  • Top vadba Top dvorana · Top Fitnes
    18:00 - 19:00
  • Top vadba Top dvorana · Top Fitnes
    19:00 - 20:00

Torek

  • Top vadba Top dvorana · Top Fitnes
    18:00 - 19:00
  • Top vadba Top dvorana · Top Fitnes
    19:00 - 20:00
Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek Sreda
19:00
Zumba
Plesna dvorana
19:00 - 20:00
Trim As

Torek

  • Zumba Plesna dvorana · Trim As
    19:00 - 20:00
No vadbe available!

Prijava na e-novice