Tedenski

Urnik vodenih vadb

Pričetki vadb:

Plesni tečaj HIP HOP za učence od 5. do 9. razreda se prične 14. septembra 2023.

Plesni tečaji za predšolske otroke in učence od 1. do 4. razreda se začnejo 18. septembra 2023.

Tečaj plesa ob drogu za učence osnovnih šol se prične 18. septembra 2023.

Osnovna motorika za otroke starosti od 1,5 do 3 let in od 3 do 6 let se začne po urniku v oktobru.

Namizni tenis in badminton za osnovnošolce  se začne 1. oktobra 2023.

 

 


25. septembra 2023 bo na voljo brezplačne vadbe za vse ki vas zanima Zumba.

Z uradnim začetkom vadb bomo pričeli v oktobru po urniku

 

26. septembra 2023 bo na voljo tudi brezplačne vadbe za vse ki vas zanima Pilates.

Z uradnim začetkom vadb bomo pričeli v oktobru po urniku

 

Funkcionalna vadba se začne 3. oktobra 2023.

Tečaj plesa ob drogu se prične 4. oktobra 2023.

Mlade dame se bodo prvič zavrtele 12. oktobra 2023.

Namizni tenis in badminton že potekata po urniku.

Vsi plesni tečaji se bodo pričeli v oktobru.

Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
06:00
TOP Camp
Top dvorana
06:00 - 07:00
Top Fitnes
08:00
TOP Camp
Top dvorana
08:00 - 09:00
Top Fitnes
09:00
Top Senior - Moški
Top dvorana
09:00 - 10:00
Top Fitnes
Badminton
Velika dvorana (6 igrišča)
09:30 - 10:30
Trim As

NAMIZNI TENIS
Plesna dvorana (4 mize)
09:30 - 10:30
Trim As
10:00
TOP SENIOR
Top dvorana
10:00 - 11:00
Top Fitnes
TOP SENIOR
Top dvorana
10:00 - 11:00
Top Fitnes
13:00
PLESNE URICE ZA OTROKE (1.-4. RAZRED)
Plesna dvorana
13:15 - 14:00
Trim As
14:00
PLESNE URICE 1.R, PREDŠOLSKI OTROCI (STAREJŠI 5-6 LET)
Plesna dvorana
14:15 - 15:00
Trim As
15:00
OSNOVNA MOTORIKA 3-6 LET
Velika dvorana
15:00 - 15:45
Trim As
PLESNE URICE ZA PREDŠOLSKE OTROKE (MLAJŠI 4-5 LET)
Plesna dvorana
15:00 - 15:45
Trim As
16:00
PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - ZAČETNA
Plesna dvorana
16:15 - 17:30
Trim As

PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - 1. STOPNJA
Plesna dvorana
17:30 - 18:45
Trim As

PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - 2. STOPNJA
Plesna dvorana
18:45 - 20:00
Trim As
PLES OB DROGU OŠ
Plesna dvorana
16:30 - 17:30

PILATES
Plesna dvorana
17:45 - 18:45
Trim As

TOP HRBTENICA
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top fitnes

PILATES
Plesna dvorana
18:45 - 19:45
Trim As

TOP Camp
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes

Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
19:30 - 20:30
Trim As

Zumba
Plesna dvorana
19:45 - 20:45
Trim As

Kineziološka vadba
Top dvorana
20:00 - 21:00
Top Fitnes

Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
20:30 - 21:30
Trim As
17:00
TOP HRBTENICA
Top dvorana
17:00 - 18:00
Top fitnes

NAMIZNI TENIS
Plesna dvorana (4 mize)
17:30 - 18:30
Trim As

Top vadba
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes

HIP-HOP (5.-9.RAZRED)
Plesna dvorana
18:30 - 20:00
Trim As

Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
19:00 - 20:00
Trim As

Top vadba
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
NAMIZNI TENIS
Plesna dvorana (4 mize)
17:30 - 18:30
Trim As
OSNOVNA MOTORIKA 1,5 – 3 LETA (S STARŠI)
Plesna dvorana
17:00 - 17:45
Trim As

PILATES
Plesna dvorana
17:45 - 18:45
Trim As

Top vadba
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
18:00
TOP HRBTENICA
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top fitnes

Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
18:30 - 19:30
Trim As

TOP Camp
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes

Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
19:30 - 20:30
Trim As

Kineziološka vadba
Top dvorana
20:00 - 21:00
Top Fitnes

Ples ob drogu - Odrasli
Plesna dvorana
20:15 - 21:15
Trim As
19:00
PILATES
Plesna dvorana
19:00 - 20:00
Trim As
NAMIZNI TENIS
Plesna dvorana (4 mize)
19:00 - 20:00
Trim As

Top vadba
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
20:00
PLES ZA MLADE DAME
Plesna dvorana
20:00 - 21:30
Trim As
PLESNI VEČERI - 1x mesečno
Plesna dvorana
20:00 - 21:30
Trim As
Funkcionalna vadba za moške in ženske
Velika dvorana
20:00 - 21:00
Trim As
21:00

Sreda

  • TOP Camp Top dvorana · Top Fitnes
    08:00 - 09:00
  • Top Senior - Moški Top dvorana · Top Fitnes
    09:00 - 10:00
  • TOP SENIOR Top dvorana · Top Fitnes
    10:00 - 11:00
  • OSNOVNA MOTORIKA 3-6 LET Velika dvorana · Trim As
    15:00 - 15:45
  • TOP HRBTENICA Top dvorana · Top fitnes
    18:00 - 19:00
  • Badminton Velika dvorana (3 igrišča) · Trim As
    18:30 - 19:30
  • TOP Camp Top dvorana · Top Fitnes
    19:00 - 20:00
  • Badminton Velika dvorana (3 igrišča) · Trim As
    19:30 - 20:30
  • Kineziološka vadba Top dvorana · Top Fitnes
    20:00 - 21:00
  • Ples ob drogu - Odrasli Plesna dvorana · Trim As
    20:15 - 21:15

Četrtek

  • TOP HRBTENICA Top dvorana · Top fitnes
    17:00 - 18:00
  • NAMIZNI TENIS Plesna dvorana (4 mize) · Trim As
    17:30 - 18:30
  • Top vadba Top dvorana · Top Fitnes
    18:00 - 19:00
  • HIP-HOP (5.-9.RAZRED) Plesna dvorana · Trim As
    18:30 - 20:00
  • Badminton Velika dvorana (3 igrišča) · Trim As
    19:00 - 20:00
  • Top vadba Top dvorana · Top Fitnes
    19:00 - 20:00
  • PLES ZA MLADE DAME Plesna dvorana · Trim As
    20:00 - 21:30

Petek

  • NAMIZNI TENIS Plesna dvorana (4 mize) · Trim As
    17:30 - 18:30
  • PILATES Plesna dvorana · Trim As
    19:00 - 20:00

Sobota

  • PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - ZAČETNA Plesna dvorana · Trim As
    16:15 - 17:30
  • PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - 1. STOPNJA Plesna dvorana · Trim As
    17:30 - 18:45
  • PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - 2. STOPNJA Plesna dvorana · Trim As
    18:45 - 20:00
  • PLESNI VEČERI - 1x mesečno Plesna dvorana · Trim As
    20:00 - 21:30

Nedelja

  • Badminton Velika dvorana (6 igrišča) · Trim As
    09:30 - 10:30
  • NAMIZNI TENIS Plesna dvorana (4 mize) · Trim As
    09:30 - 10:30

Ponedeljek

  • TOP Camp Top dvorana · Top Fitnes
    06:00 - 07:00
  • TOP SENIOR Top dvorana · Top Fitnes
    10:00 - 11:00
  • PLESNE URICE ZA OTROKE (1.-4. RAZRED) Plesna dvorana · Trim As
    13:15 - 14:00
  • PLESNE URICE 1.R, PREDŠOLSKI OTROCI (STAREJŠI 5-6 LET) Plesna dvorana · Trim As
    14:15 - 15:00
  • PLESNE URICE ZA PREDŠOLSKE OTROKE (MLAJŠI 4-5 LET) Plesna dvorana · Trim As
    15:00 - 15:45
  • PLES OB DROGU OŠ Plesna dvorana
    16:30 - 17:30
  • PILATES Plesna dvorana · Trim As
    17:45 - 18:45
  • TOP HRBTENICA Top dvorana · Top fitnes
    18:00 - 19:00
  • PILATES Plesna dvorana · Trim As
    18:45 - 19:45
  • TOP Camp Top dvorana · Top Fitnes
    19:00 - 20:00
  • Badminton Velika dvorana (3 igrišča) · Trim As
    19:30 - 20:30
  • Zumba Plesna dvorana · Trim As
    19:45 - 20:45
  • Kineziološka vadba Top dvorana · Top Fitnes
    20:00 - 21:00
  • Badminton Velika dvorana (3 igrišča) · Trim As
    20:30 - 21:30

Torek

  • OSNOVNA MOTORIKA 1,5 – 3 LETA (S STARŠI) Plesna dvorana · Trim As
    17:00 - 17:45
  • PILATES Plesna dvorana · Trim As
    17:45 - 18:45
  • Top vadba Top dvorana · Top Fitnes
    18:00 - 19:00
  • NAMIZNI TENIS Plesna dvorana (4 mize) · Trim As
    19:00 - 20:00
  • Top vadba Top dvorana · Top Fitnes
    19:00 - 20:00
  • Funkcionalna vadba za moške in ženske Velika dvorana · Trim As
    20:00 - 21:00
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
09:00
Badminton
Velika dvorana (6 igrišča)
09:30 - 10:30
Trim As
10:00
18:00
Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
18:30 - 19:30
Trim As

Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
19:30 - 20:30
Trim As
19:00
Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
19:00 - 20:00
Trim As
Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
19:30 - 20:30
Trim As

Badminton
Velika dvorana (3 igrišča)
20:30 - 21:30
Trim As
20:00
21:00

Sreda

  • Badminton Velika dvorana (3 igrišča) · Trim As
    18:30 - 19:30
  • Badminton Velika dvorana (3 igrišča) · Trim As
    19:30 - 20:30

Četrtek

  • Badminton Velika dvorana (3 igrišča) · Trim As
    19:00 - 20:00

Nedelja

  • Badminton Velika dvorana (6 igrišča) · Trim As
    09:30 - 10:30

Ponedeljek

  • Badminton Velika dvorana (3 igrišča) · Trim As
    19:30 - 20:30
  • Badminton Velika dvorana (3 igrišča) · Trim As
    20:30 - 21:30
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
20:00
Funkcionalna vadba za moške in ženske
Velika dvorana
20:00 - 21:00
Trim As

Torek

  • Funkcionalna vadba za moške in ženske Velika dvorana · Trim As
    20:00 - 21:00
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
18:00
HIP-HOP (5.-9.RAZRED)
Plesna dvorana
18:30 - 20:00
Trim As
19:00

Četrtek

  • HIP-HOP (5.-9.RAZRED) Plesna dvorana · Trim As
    18:30 - 20:00
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
20:00
Kineziološka vadba
Top dvorana
20:00 - 21:00
Top Fitnes
Kineziološka vadba
Top dvorana
20:00 - 21:00
Top Fitnes

Sreda

  • Kineziološka vadba Top dvorana · Top Fitnes
    20:00 - 21:00

Ponedeljek

  • Kineziološka vadba Top dvorana · Top Fitnes
    20:00 - 21:00
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
09:00
NAMIZNI TENIS
Plesna dvorana (4 mize)
09:30 - 10:30
Trim As
10:00
17:00
NAMIZNI TENIS
Plesna dvorana (4 mize)
17:30 - 18:30
Trim As
NAMIZNI TENIS
Plesna dvorana (4 mize)
17:30 - 18:30
Trim As
18:00
19:00
NAMIZNI TENIS
Plesna dvorana (4 mize)
19:00 - 20:00
Trim As

Četrtek

  • NAMIZNI TENIS Plesna dvorana (4 mize) · Trim As
    17:30 - 18:30

Petek

  • NAMIZNI TENIS Plesna dvorana (4 mize) · Trim As
    17:30 - 18:30

Nedelja

  • NAMIZNI TENIS Plesna dvorana (4 mize) · Trim As
    09:30 - 10:30

Torek

  • NAMIZNI TENIS Plesna dvorana (4 mize) · Trim As
    19:00 - 20:00
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
17:00
OSNOVNA MOTORIKA 1,5 – 3 LETA (S STARŠI)
Plesna dvorana
17:00 - 17:45
Trim As

Torek

  • OSNOVNA MOTORIKA 1,5 – 3 LETA (S STARŠI) Plesna dvorana · Trim As
    17:00 - 17:45
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
15:00
OSNOVNA MOTORIKA 3-6 LET
Velika dvorana
15:00 - 15:45
Trim As

Sreda

  • OSNOVNA MOTORIKA 3-6 LET Velika dvorana · Trim As
    15:00 - 15:45
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
17:00
PILATES
Plesna dvorana
17:45 - 18:45
Trim As

PILATES
Plesna dvorana
18:45 - 19:45
Trim As
PILATES
Plesna dvorana
17:45 - 18:45
Trim As
18:00
19:00
PILATES
Plesna dvorana
19:00 - 20:00
Trim As

Petek

  • PILATES Plesna dvorana · Trim As
    19:00 - 20:00

Ponedeljek

  • PILATES Plesna dvorana · Trim As
    17:45 - 18:45
  • PILATES Plesna dvorana · Trim As
    18:45 - 19:45

Torek

  • PILATES Plesna dvorana · Trim As
    17:45 - 18:45
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
20:00
Ples ob drogu - Odrasli
Plesna dvorana
20:15 - 21:15
Trim As
21:00

Sreda

  • Ples ob drogu - Odrasli Plesna dvorana · Trim As
    20:15 - 21:15
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
16:00
PLES OB DROGU OŠ
Plesna dvorana
16:30 - 17:30
17:00

Ponedeljek

  • PLES OB DROGU OŠ Plesna dvorana
    16:30 - 17:30
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
20:00
PLES ZA MLADE DAME
Plesna dvorana
20:00 - 21:30
Trim As
21:00

Četrtek

  • PLES ZA MLADE DAME Plesna dvorana · Trim As
    20:00 - 21:30
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
14:00
PLESNE URICE 1.R, PREDŠOLSKI OTROCI (STAREJŠI 5-6 LET)
Plesna dvorana
14:15 - 15:00
Trim As

Ponedeljek

  • PLESNE URICE 1.R, PREDŠOLSKI OTROCI (STAREJŠI 5-6 LET) Plesna dvorana · Trim As
    14:15 - 15:00
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
13:00
PLESNE URICE ZA OTROKE (1.-4. RAZRED)
Plesna dvorana
13:15 - 14:00
Trim As

Ponedeljek

  • PLESNE URICE ZA OTROKE (1.-4. RAZRED) Plesna dvorana · Trim As
    13:15 - 14:00
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
15:00
PLESNE URICE ZA PREDŠOLSKE OTROKE (MLAJŠI 4-5 LET)
Plesna dvorana
15:00 - 15:45
Trim As

Ponedeljek

  • PLESNE URICE ZA PREDŠOLSKE OTROKE (MLAJŠI 4-5 LET) Plesna dvorana · Trim As
    15:00 - 15:45
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
17:00
PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - 1. STOPNJA
Plesna dvorana
17:30 - 18:45
Trim As
18:00

Sobota

  • PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - 1. STOPNJA Plesna dvorana · Trim As
    17:30 - 18:45
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
18:00
PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - 2. STOPNJA
Plesna dvorana
18:45 - 20:00
Trim As
19:00

Sobota

  • PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - 2. STOPNJA Plesna dvorana · Trim As
    18:45 - 20:00
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
16:00
PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - ZAČETNA
Plesna dvorana
16:15 - 17:30
Trim As
17:00

Sobota

  • PLESNI TEČAJ ZA ODRASLE - ZAČETNA Plesna dvorana · Trim As
    16:15 - 17:30
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
20:00
PLESNI VEČERI - 1x mesečno
Plesna dvorana
20:00 - 21:30
Trim As
21:00

Sobota

  • PLESNI VEČERI - 1x mesečno Plesna dvorana · Trim As
    20:00 - 21:30
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
06:00
TOP Camp
Top dvorana
06:00 - 07:00
Top Fitnes
08:00
TOP Camp
Top dvorana
08:00 - 09:00
Top Fitnes
19:00
TOP Camp
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
TOP Camp
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes

Sreda

  • TOP Camp Top dvorana · Top Fitnes
    08:00 - 09:00
  • TOP Camp Top dvorana · Top Fitnes
    19:00 - 20:00

Ponedeljek

  • TOP Camp Top dvorana · Top Fitnes
    06:00 - 07:00
  • TOP Camp Top dvorana · Top Fitnes
    19:00 - 20:00
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
17:00
TOP HRBTENICA
Top dvorana
17:00 - 18:00
Top fitnes
18:00
TOP HRBTENICA
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top fitnes
TOP HRBTENICA
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top fitnes

Sreda

  • TOP HRBTENICA Top dvorana · Top fitnes
    18:00 - 19:00

Četrtek

  • TOP HRBTENICA Top dvorana · Top fitnes
    17:00 - 18:00

Ponedeljek

  • TOP HRBTENICA Top dvorana · Top fitnes
    18:00 - 19:00
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
10:00
TOP SENIOR
Top dvorana
10:00 - 11:00
Top Fitnes
TOP SENIOR
Top dvorana
10:00 - 11:00
Top Fitnes

Sreda

  • TOP SENIOR Top dvorana · Top Fitnes
    10:00 - 11:00

Ponedeljek

  • TOP SENIOR Top dvorana · Top Fitnes
    10:00 - 11:00
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
09:00
Top Senior - Moški
Top dvorana
09:00 - 10:00
Top Fitnes

Sreda

  • Top Senior - Moški Top dvorana · Top Fitnes
    09:00 - 10:00
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
18:00
Top vadba
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
Top vadba
Top dvorana
18:00 - 19:00
Top Fitnes
19:00
Top vadba
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes
Top vadba
Top dvorana
19:00 - 20:00
Top Fitnes

Četrtek

  • Top vadba Top dvorana · Top Fitnes
    18:00 - 19:00
  • Top vadba Top dvorana · Top Fitnes
    19:00 - 20:00

Torek

  • Top vadba Top dvorana · Top Fitnes
    18:00 - 19:00
  • Top vadba Top dvorana · Top Fitnes
    19:00 - 20:00
Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
19:00
Zumba
Plesna dvorana
19:45 - 20:45
Trim As
20:00

Ponedeljek

  • Zumba Plesna dvorana · Trim As
    19:45 - 20:45
No vadbe available!

Prijava na e-novice